Ekonomik
          
Zawiercie
WYSIWYG Web Builder

Aktualności
Krzysztof Wieczorek - 2014
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.


„Puchar Starosty” 2016/2017

Jak co roku szkoły z naszego powiatu walczyły o Puchar Starosty Powiatu Zawierciańskiego. W rywalizacji sportowej w roku 2016/2017 nasze dziewczęta zdobyły III miejsce, natomiast chłopcy VII.
Zagraj ze Społem

W piątek 17 listopada drużyna uczniów naszej szkoły w składzie Donata Rok, Daria Rybarczyk, Julia Warszawska, Damian Bakowski oraz Michał Wnuk pod opieką pani Mileny Koronowicz wzięła udział w Spółdzielczej Grze Miejskiej „Zagraj ze Społem”.
„LEKCJE Z ZUS” w Ekonomiku
W listopadzie odbyły się w Ekonomiku zajęcia w ramach projektu dla szkół ponadgimnazjalnych „Lekcje z ZUS”.
Jest to pierwszy, autorski, projekt ZUS, który zrodził się z potrzeby budowy świadomości młodego pokolenia Polaków, w tak ważnym aspekcie ich przyszłego życia, jakim są ubezpieczenia społeczne.
„Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

W dniu 27.11.2017r. odbył się etap szkolny
Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, która była elementem "Lekcji z ZUS", czyli projektu edukacyjnyego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Dyplomy dla krwiodawców

27 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury im. A. Mickiewicza w Zawierciu, odbyło się wręczenie dyplomów dla uczniów powiatu zawierciańskiego, którzy po raz pierwszy w swoim życiu oddali krew.